image Shqipëria fton 4 lojtarët e FC Prishtina 01 - Sinjali

COVID-19

Të infektuar

68.351

Të shëruar

59.438

Të vdekur

1.592

Shqipëria fton 4 lojtarët e FC Prishtina 01

news image

Kombëtarja e Shqipërisë në futsall ka ftuar katër lojtarët e FC Prishtina 01 për ndeshjet në ‘main round’ ndaj Kroacisë dhe Ukrainës, shkruan Sporti në Sinjali.

Agon Ramadani, Mentor Mejzini, Narcis Alibegu dhe portieri që aktualisht është në huazim te Sparta Prague, Cristiano Cardoso, janë lojtarët e ftuar.

No photo description available.

FC Prishtina 01 ka njoftuar se lojtarët do të grumbullohen me Shqipërinë nga 22 janari deri më 1 shkurt.

Ndryshe, Shqipëria ndeshjen e parë e luan më 27 janar ndaj Kroacisë, kurse katër ditë më vonë takohet me Ukrainën. /Sporti në Sinjali/.


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: