image Shpërthim me eksploziv për herë të dytë një hotel në Sarandë - Sinjali

Shpërthim me eksploziv për herë të dytë një hotel në Sarandë

news image

Një shpërthim me eksploziv ka ndodhur mbrëmjen e sotme, rreth orës 22:40 në një hotel në Sarandë të Shqipërisë.

Forca të shumta policie ndodhen në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për sqarimin e rrethanave.

Hoteli ishte inauguruar para pak ditësh, ndërsa i është vendosur edhe vitin e kaluar eksploziv.

Nga informacionet paraprake, hoteli ishte inauguruar para pak ditësh, ndërsa i është vendosur edhe në 2021 eksploziv.

/GazetaSinjali/


Shpërndaje artikullin