COVID-19

Të infektuar

10419

Të shëruar

6058

Të vdekur

341

Sara i bën Ledrit dedikimin e veçantë për ditëlindje, poston edhe një fotografi intime

news image

E dashura e Ledrit, Sara, ia ka uruar ditëlindjen e 34-t njeriut të zemrës.

Krahas urimit, ajo ka ndarë edhe një fotografi duke e puthur të dashurin e saj, Ledrin.

Në foton e shkrepur pranë bregdetit, Sara ka shkruar: “Kjo ishte një nga ditët më të lumtura në jetën tonë dhe pata fatin ta ndajë me ty. Për shumë ditë të tjera si kjo. Gëzuar ditëlindjen njeriut që dua ta mbaj përgjithmonë në zemrën time.”

Ndryshe, me rastin e ditëlindjes Ledri ka pranuar qindra urime, por, pa dyshim më i veçanti është ky i Sarës. /Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin