image Fjalosen katër persona te rruga B, policia ua shqipton nga një gjobë - Sinjali

COVID-19

Të infektuar

107629

Të shëruar

105200

Të vdekur

2250

Fjalosen katër persona te rruga B, policia ua shqipton nga një gjobë

news image

Katër persona janë përfshirë në një fjalosje, sot pas orës 17:00 në rrugën B në kryeqytet, shkruan Gazeta Sinjali.

Të njëjtit janë shoqëruar në stacion policor teksa atyre iu është shqiptuar nga një gjobë për kundërvajtje, kanë bërë të ditur nga policia për Sinjalin.

“Në koordinim me prokurorin e shtetit ngjarja procedohet si kundërvajtje, (Prishje e rendit dhe qetësisë Publike), konform Ligjit mbi Rendin dhe Qetesinë Publike”, thuhet në përgjigjje. /Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin