COVID-19

Të infektuar

1070

Të shëruar

841

Të vdekur

30

Ronela nis plazhin (Foto)

news image

Këngëtarja Ronela Hajati ka nisur plazhin këtë fundjavë, duke mos pritur më gjatë për ngrohjen e mëtejshme të temperaturave.

Ajo ka postuar një fotografi ku shihet e futur në det.

E veshur me bikini ngjyrë blu dhe me një bluzë të bardhë sipër, këngëtarja ka nxjerrë në pah trupin e saj.


Shpërndaje artikullin