image Rihanna shfaqet për herë të parë publikisht pas lindjes së djalit - FOTO
[wp-story id="814678"]

Bota e Yjeve

Rihanna shfaqet për herë të parë publikisht pas lindjes së djalit – FOTO

news image

Diva e muzikës, Rihanna ka dalë për herë të parë publikisht pasi lindi djalin. Ajo ka shkuar një darkë në Santa Monica të Los Anglesit dhe nuk i “ka shpëtuar” paparacëve.

E veshur me një fustan elegant të zi prej kadifeje, 34-vjeçarja ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve.

Ajo kishte vendosur edhe një gjerdan të trashë me diamantë dhe një palë vathë me gurë, të cilët shkëlqenin. Rihanna dukej në super formë pak muaj pasi u bë nënë për të parën herë.

/GazetaSinjali/