image Real Madridi publikon listën e lojtarëve për ndeshjen me Chelsean - Sinjali

COVID-19

Të infektuar

106.914

Të shëruar

99.628

Të vdekur

2.225

Real Madridi publikon listën e lojtarëve për ndeshjen me Chelsean

news image

Real Madridi ka publikuar listën e lojtarëve për ndeshjen e kthimit ndaj Chelseat në kuadër të gjysmëfinales së Ligës së Kampionëve.

Atyre do t’u bashkohet edhe Marcelo i cili ishte vëzhgues në zgjedhjet lokale në Madrid.

Por, nuk do të jenë Varane, Carvajal dhe Vazquez, por rikthehet Mendy.

Image

Ndeshja e parë e luajtur në “Alfredo di Stefano” përfundoi pa fitues, 1:1./Gazeta Sinjali Sporti/


Shpërndaje artikullin