image Real Madridi dhe Tottenhami po përgatisin shkëmbimin e futbollistëve - Sinjali

COVID-19

Të infektuar

14882

Të shëruar

12188

Të vdekur

607

Real Madridi dhe Tottenhami po përgatisin shkëmbimin e futbollistëve

news image

Tottenhami mund ta lejojë Dele Alin t’i bashkohet Real Madridit derisa ata po përpiqen ta rikthejnë Gareth Bale te skuadra e tyre, zbulon “Telegraph”.

Presidenti i Tottenhamit, Dany Levy po shqyrton rrugët për të nënshkruar me Bale dhe futja në negociata e Dele Alit shihet si një mundësi reale.

Nga ana tjetër agjenti i Bale, Jonathan Barnett ka konfirmuar se Real Madridi është në negociata me Tottenhamin për reprezentuesin nga Uellsi.


Shpërndaje artikullin