image Qentë endacakë "pushtojnë" qytetin e Gjilanit - Sinjali

Qentë endacakë “pushtojnë” qytetin e Gjilanit

news image

Qentë endacakë vazhdojnë të mbeten problem dhe rrezik serioz për sigurinë e qytetarëve, shkruan Gazeta Sinjali.

Në hall me qentë endacakë janë edhe qytetarët e Gjilanit.

Një sinjalizues ka dërguar në adresë të Sinjalit një video ku shihet një tufë e këtyre qenve afër qendrave tregtare në këtë qytet.

Ai tha se kjo video është realizuar gjatë ditës së martë, rreth orës 10:30./GazetaSinjali/


Shpërndaje artikullin