image Pushimet e paharruara që mund t’i kaloni në Hotel Adriatik në Durrës (Foto) - Sinjali

Pushimet e paharruara që mund t’i kaloni në Hotel Adriatik në Durrës (Foto)

news image

Hotel Adriatiku në Durrës të Shqipërisë është një hotel historik i ndërtuar në 1957.

Ky hotel elegant, luksoz dhe ikonik, i njohur si hoteli i parë shqiptar me 5 yje, ofron standardet më të larta ndërkombëtare të shërbimit dhe cilësisë.

Është vendi ideal për të kaluar pushimet me familjet tuaja, një destinacion i shquar i dasmës, i preferuari i më shumë se 4,000 ngjarjeve të korporatave dhe i vetmi vend në Shqipëri që ofron yoga dhe pako shëndetësore.

Restorantet “Veranda”, “Iliria” dhe “Apollonia” me pamje fantastike në det, ofrojnë çmime fantastike, menu mesdhetare, deti dhe tradicionale, me produkte organike të cilësisë së parë nga ferma.

Pishinat verore dhe dimërore, të vetmet në Shqipëri me ujë deti të filtruar dhe të ngrohur, fusha e tenisit, parku i lojërave për fëmijë, palestra, SPA luksoze “Queen Teuta”, sauna, masazhe e trajtime fytyre, aktivitete zbativitëse, netët e muzikës popullore shqiptare, me muzikë live dhe valltare, të gjitha në dispozicionin tuaj për pushime të paharruara verore, si dhe pushime të fundjaveve gjatë gjithë vitit.

Hotel Adriatik është frekuentuar nga kryetarë shtetesh, diplomatë, VIP të njohur, këngëtarë si: Arbër Bytyçi, Jonida Maliqi, Vjosa e Adhurim Muriqi, etj.

Në Hotel Adriatik organizohen ditëlindje fantastike, festa, dasma dhe aktivitete biznesi, konferenca, workshops, trajnime, të gjitha të përgatitura suksesshem nga ekipi i dedikuar i eventeve, me dekor dhe sipas çdo buxheti. Kontaktoni direkt +355697075784, Viber ose Whatsapp dhe email: [email protected]

Pushimet e paharruara që mund t’i kaloni në Hotel Adriatik në Durrës (Foto)Hotel : +355692021778
Viber ose Whatsapp
[email protected]
www.adriatikhotel.com
Facebook page: Hotel Adriatik Durrës
Instagram: @adriatikhotel


Shpërndaje artikullin