image Publikohen ekipet startuese në përballjen: Porto - Milan - Sinjali

Publikohen ekipet startuese në përballjen: Porto – Milan

news image

Porto dhe Milan do të përballen sonte në Ligën e Kampionëve, raporton Sinjali Sport.

Është ky një takim vendimtarë për fatin e të dyja skuadrave në Ligën e Kampionëve, pasi Porto momentalisht ka një pikë, kurse Milani është pa pikë.

Rossonerët synojnë vetëm fitore, ndërsa Porto para tifozëve të vetë do të mundohet të shkaktojë befasi.

Formacioni i Portos: Costa, Pepe, Diaz, Uribe, Taremi, Mbemba, Wendell, Mario, Otavio, Oliveira, Evanilson

Formacioni i Milanit: Tatarusanu, Calabria, Bennacer, Ballo, Tonali, Giroud, Leao, Tomori, Kjaer, Krunic, Saelemaekers

Ballafaqimi nis në ora 21:00 në Portugali. /Gazeta Sinjali Sporti/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: