image Publikohen titullarët në derbin e mbrëmjes: Atletico Madrid - Liverpool - Sinjali

Publikohen titullarët në derbin e mbrëmjes: Atletico Madrid – Liverpool

news image

Atletico Madrid dhe Liverpool do të ballafaqohen mes vete nga ora 21:00, në Madrid.

Të dyja skuadrat janë në garë për kualifikim tutje në grupin B, andaj sonte synojnë vetëm fitore.

Këto janë formacionet zyrtare të dyja ekipeve:

Atletico Madrid: Oblak, Kondogbia, De Paul, Koke, Felix, Griezmann, Lemar, Felipe, Carrasco, Hermoso, Trippier

Liverpool: Alisson Becker, Van Dijk, Milner, Keita, Firmino, Mane, Salah, Henderson, Robertson, Matip, Alexander-Arnold /Gazeta Sinjali Sporti/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: