image Publikohen rezultatet e kandidatëve për rekrutë në FSK - Sinjali

Publikohen rezultatet e kandidatëve për rekrutë në FSK

news image

Ministria e Mbrojtjes ka publikuar rezultatet fillestare të kandidatëve për rekrutë në Forcën e Sigurisë së Kosovës.

Përmes një njoftimi në Facebook, ministria ka bërë të ditur se të pakënaqurit me rezultatet kanë afat ankese prej dy ditësh.

“Kandidatët e pa kënaqur me rezultatin kanë drejtë ankese, afati i ankesës është dy ditë, me datë 24.01.2022 dhe 25.01.2022 nga ora 0900 deri 1500 në Zyrën e Rekrutimit në G1SHPFSK (Hyrja nga Fushë Kosova), apo përmes e-mailit në adresën: [email protected] Ankesat e bëra para apo pas afatit nuk do të pranohen”.

Rezultatet mund t’i shihni këtu.

/GazetaSinjali/


Shpërndaje artikullin