image Publikohen formacionet në derbin anglez: Liverpool – Manchester City - Sinjali

Publikohen formacionet në derbin anglez: Liverpool – Manchester City

news image

Kryendeshja e xhiros së shtatë në Premierligë është ajo në mes: Liverpoolit dhe Manchester Cityt, raporton Sinjali Sport.

Dy kampionët e fundit në ligën angleze përballen në këtë javë në “Anfield” nga ora 17:30.

Liverpooli po bën një sezon mjaft të mirë, ku ka 14 pikë në pozitën e dytë, derisa Citizens me 13 pikë janë në vendin e gjashtë.

Formacionet janë publikuar për këtë super përballje:  

/Gazeta Sinjali Sporti/


Shpërndaje artikullin