COVID-19

Të infektuar

126

Të sheruar

10

Të vdekur

1

Futboll/ PSG siguron biletën për në çerek-finale, e kthen Dortmundin në shtëpi

news image

Skuadra e PSG-së ka arritur që të siguroj biletën për në fazën e çerek-finales së Ligës së Kampionëve.

Ata shënuan fitore me rezultat 2:0 kundër Dortmund në ‘Parkun e Princave’, transmeton Gazeta Sinjali.

Golat për PSG i shënuan Neymar në minutën e 28-të dhe Bernat në të 45-tën.

Rezultati i përgjithshëm nga te dy ndeshjet ishte 3:2. Dortmund përshëndetet këtë sezon me Ligën e Kampionëve./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: