image Prindër për herë të parë, zbulohet gjinia e fëmijës që po presin Arbenita dhe Fero - Sinjali

COVID-19

Të infektuar

68.351

Të shëruar

59.438

Të vdekur

1.592

Prindër për herë të parë, zbulohet gjinia e fëmijës që po presin Arbenita dhe Fero

news image

Më në fund u konfirmua ajo që dyshohej e përflitej prej muajsh. Fero dhe Arbenita kanë kurorëzuar dashurinë dhe do të bëhen prindër së shpejti.

Dyshimet u hoqën kur në rrjet rrodhën fotot nga ceremonia që shfaqnin Arbenitën në muajt e fundit të shtatzënisë.

Por një detaj mbeti pa u kuptuar, gjinia e bebes.

Prive.al nga burime pranë çiftit ka arritur të kuptojë se Fero dhe Arbenita do të bëhen prindër të një vajze.

Përgjatë kësaj periudhe, Arbenita kryesisht po qëndron në Kosovë ku edhe ka zhvilluar kontrollet rutinore gjatë procesit të shtatzënisë.

Ardhja në jetë e bebes është çështje javësh./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin