image Presidenti dekreton strukturën e re komanduese të FSK-së
[wp-story id="814678"]

Kosovë

Presidenti dekreton strukturën e re komanduese të FSK-së

news image

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka dekretuar sot drejtuesit e ri të FSK-së.

Ai me këtë rast ka deklaruar se FSK-ja do të jetë gjithmonë e gatshme për t’i shërbyer kultivimit dhe forcimit të paqes.

Më poshtë gjeni postimin e presidentit. /Sinjali/