COVID-19

Të infektuar

1070

Të shëruar

841

Të vdekur

30

Plagoset një person në Podujevë

news image

Një person është plagosur sot në Podujevë.

Lajmin për Gazetën Sinjali e ka konfirmuar edhe zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Daut Hoxha, i cili ka bërë të ditur se viktima është dërguar për tretman mjekësor në QKUK.

Ende nuk dihet për gjendjen e tij shëndetësore.

“Me 23.05.2020 në orën 16:16 kemi pranu nje informatë se një person ështi i plagosur në Rr. Ali Ajeti në Podujevë. Njësitet policore u janë përgjigjur rastit dhe janë duke zhvilluar hetime për rastin. Një person është dërguar për trajtim mjekësor dhe për gjendjen e tij mund të iu referoheni autoriteteve shendetsore”, ka bërë të ditur Hoxha. /GazetaSinjali/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: