image Përfshihet nga zjarri një shtyllë elektrike në Pejë, pamje nga vendi i ngjarjes - Sinjali

Përfshihet nga zjarri një shtyllë elektrike në Pejë, pamje nga vendi i ngjarjes

news image

Para pak çasteve një shtyllë elektrike është përfshirë nga zjarri, shkruan Gazeta Sinjali.

Sinjalizuesit e Gazetës Sinjali kanë bërë të ditur se ngjarja ka ndodhur në rrugën “Çajupi”, konkretisht në lagjen Kapeshnica të Pejës.

Sipas pamjeve të dërguara në adresë shihet momenti kur shtylla elektrike përfshihet nga flaka dhe rrezikohen qytetarët të cilët kanë qenë afër në ato momente.

/GazetaSinjali/


Shpërndaje artikullin