image Për fundjavën e fundit të këtij viti, ju prezantojmë me horoskopin tuaj të seksit
[wp-story id="814678"]

Këshilla

Për fundjavën e fundit të këtij viti, ju prezantojmë me horoskopin tuaj të seksit

news image

Çfarë është duke ndodhur me planetet në ditët e fundit të vitit 2022? Me Mërkurin në prapavijë dhe kalimin e Hënës së re tek Bricjapi, ngjarjet që priten të ndodhin janë të shumta. Por si ndikojnë ato specifikisht në secilën shenjë të horoskopit dhe specifikisht për fushën e seksit? E zbulojmë së bashku…

Dashi

Disa nga pozicionet e planetëve gjatë kësaj jave janë në fakt shumë të shkëlqyera për bisedat e thella në çift ku ju mund të zbuloni akoma më shumë në lidhje me natyrën e partnerit dhe marrëdhënies tuaj. Por kjo gjë përfundon në momentin kur Mërkuri kalon në prapavijë, dukuri që fillon në fund të javës. Ajo cilësohet si një nga periudhat më të këqija për të filluar një marrëdhënie të re. Nëse nuk jeni gati të përmirësoni statusin tuaj të marrëdhënies përpara të enjtes, ju rekomandojmë t’i merrni gjërat shumë ngadalë për javët e ardhshme.

Demi

Për momentin, ju kërkohet të hapni veten dhe të ëndërroni shumë kur bëhet fjalë për jetën tuaj të dashurisë. Nëse po mendoni të kërkoni dashurinë tuaj, kjo është java që duhet ta bëni! Dëshironi të hidhni hapin tjetër në marrëdhënien tuaj aktuale? Tani është një kohë e mrekullueshme për të filluar atë bisedë. Oh edhe diçka, nëse keni ndonjë ish të dashur, që ndodheni në distanca të gjata, ka të ngjarë të dëgjoni prej tyre së shpejti.

Binjakët

Ju keni një javë emocionale përpara. Nëse tashmë jeni në një marrëdhënie, seksi mund të duket më intim tani dhe romanca ndihet më e veçantë. Por nëse jeni beqar? Ju jeni problematikë që ndiheni shumë të vetmuar, mjaftueshëm të vetmuar sa mund të dëshironi të kontaktoni me një ish tuajin. Këshilla jonë? Mos e bëni. Është Merkuri në prapavijë, kështu që çdo person i së shkuarës tashmë po kthehet. Thjesht prisni që ata të vijnë tek ju. Gjithashtu, nëse jeni beqar, kini kujdes me kë lidheni!

Gaforrja

Provoni diçka të re me partnerin tuaj ose provoni dikë të ri në shtrat! Kjo javë ka të bëjë me përmirësimin e gjërave në jetën tuaj të dashurisë. Nga pikëpamja seksuale, kjo mund të duket si të blesh disa të brendshme të reja, të blesh disa lodra seksi të reja ose të eksperimentoni në ndonjë mënyrë tjetër me partnerin. Në anën romantike të gjërave, kjo është një kohë e shkëlqyer për të provuar vende të reja për takime në mbrëmje ose për të bërë një udhëtim të improvizuar. Tani për tani, ju duhet të zgjeroni mendjen tuaj dhe të përjetoni rishtas botën përreth jush dhe do të kënaqeni më së shumti duke e bërë këtë.

Luani

Fillimi i kësaj jave është mjaft i këndshëm për jetën tuaj të dashurisë. Hëna është në Ujor, duke aktivizuar zonën e marrëdhënieve të jetës suaj, kështu që është koha më e mirë e muajit për të shkrepur fotografinë tuaj të parë si çift. Megjithatë, më vonë gjatë javës? Jo aq shumë. Ju jeni duke marrë një hap të vogël, përveç nëse jeni duke luajtur vetëm me veten tuaj dhe puna po ju merr absolutisht jetën tuaj. Ju mund të keni një pushim aty-këtu për të kaluar kohë pak kohë të lirë, por mesa duket puna juaj po i dominon plotësisht gjërat për momentin.

/GazetaSinjali/