image Pas Real Madridit, dështon edhe Barcelona - Sinjali

COVID-19

Të infektuar

18345

Të shëruar

15198

Të vdekur

669

Pas Real Madridit, dështon edhe Barcelona

news image

Barcelona është mposhtur nga Getafe me rezultat minimal 1:0.

Golin e vetëm në ndeshje e realizoi Mata nga penalltia në minutën e 56-të, shkruan Sinjali Sportiv.

Me këtë humbje, Barcelona mbetet në kuotën e shtatë pikëve pas katër ndeshjeve dhe pozicionohet në vendin e nëntë në tabelë. /Sinjali Sportiv/


Shpërndaje artikullin