image Pas ndarjes nga Afrona, Blero kapet mat me të dashurën e re - FOTO
[wp-story id="814678"]

Bota e Yjeve

Pas ndarjes nga Afrona, Blero kapet mat me të dashurën e re – FOTO

news image

Këngëtari i njohur, Blero Muharremi është një ndër emrat më të përfolur në mediat rozë.

Pas ndarjes nga modelja e njohur Afrona Dika, Blero ka nisur lidhjen e re të dashurisë dhe këtë e ka konfirmuar vetë këngëtari përmes një postimi në Instagram.

Së fundmi, Blero publikuar një fotografi në “Instastory” ku shihet nën shoqërinë e një vajze identiteti i së cilës nuk është zbuluar akoma.

image 402

/GazetaSinjali/