image Pas mesnatës, këto lagje të Prishtinës do të mbesin pa energji elektrike deri në orën 6 të mëngjesit - Sinjali

COVID-19

Të infektuar

15208

Të shëruar

12815

Të vdekur

615

Pas mesnatës, këto lagje të Prishtinës do të mbesin pa energji elektrike deri në orën 6 të mëngjesit

news image

Për shkak punimeve të KOSTT’it sonte pas mesnatës nga ora 00:10 deri në ora 06:10, lagjet qendrore të Prishtinës do të jenë pa energji elektrike.

KEDS ka njoftuar se energjia elektrike do të ndalet në qendër të Prishtinës.

“Specifikisht do të ndalet energjia në qendër të Prishtinës, pastaj Ulpianë, Pejton, Dardani dhe një pjesë të Bregut të Diellit. Për më tepër detaje, ju lutemi drejtojuni KOSTT’it”, thuhet në njoftimin e tyre./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin