image Pas 10 vitesh te Arsenali futbollisti largohet për t’u transferuar te Aston Villa - Sinjali

COVID-19

Të infektuar

15270

Të shëruar

12900

Të vdekur

616

Pas 10 vitesh te Arsenali futbollisti largohet për t’u transferuar te Aston Villa

news image

Portieri Emi Martinez është zyrtarizuar si futbollist i Aston Villës.

Martinez gjatë 10 viteve që ishte pjesë e skuadrës së Arsenalit, ishte huazuar edhe te klube të ndryshme si Oxford United, Sheffield Wednesday, Rotherham United, Wolves, Getafe dhe Reading, shkruan Sinjali Sportiv.

Futbollisti i falënderoi tifozët për përkrahjen që kishin treguar për të.

/Sinjal Sportiv/


Shpërndaje artikullin