image Pamje nga aksidenti në Podujevë, ku mbetën të lënduar tre persona - Sinjali

Pamje nga aksidenti në Podujevë, ku mbetën të lënduar tre persona

news image

Gazeta Sinjali pak më parë raportoi se një aksident trafiku mes dy veturave ka ndodhur sot në rrugën “Gryka e Llapit” në Podujevë, me ç’rast tre persona kanë mbetur të lënduar.

Lajmin për Sinjalin e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë për rajonin e Prishtinës, Agron Borovci.

“Njësia rajonale e trafikut kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe ka nisur një hetim lidhur me rrethanat e këtij aksident”, tha ai për Sinjalin.

Gazeta Sinjali ju sjellë pamje nga ky aksident ku shihet vetura e rrokullisur.

/Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin