image Nxehen gjakrat në BBV, Donaldi kapet me Ilirin - Sinjali

Nxehen gjakrat në BBV, Donaldi kapet me Ilirin

news image

Ditën e sotme ka nisur një debat mes Donaldit dhe Ilirit.

Debati agravoi aq shumë mes dyshes saqë Donaldi i tha atij se ai nuk është supersticioz.

Iliri u acarua shumë duke i thënë se ai nuk di asgjë në lidhje më të.

“Ti nuk di asgjë për mua. Si ke guxim flet për mua kështu edhe bën parashikime të tilla kur s’më njeh”, tha balerini.

“Kam të drejtë të bëj çdo gjë në këtë shtëpi se të gjitha parashikimet më kanë dalë”, iu kthye Donaldi.

Ndërsa Iliri ia ktheu sërish: “Keni qenë 7 persona kundër meje për 1 koncept që kam pasur unë, për të më larguar nga shtëpia. Mua s’më han fare për asgjë, se s’jam këtu as për produksionin as për ty as për të gjithë ju. Jam për veten time dhe për ata që janë andej mureve”, tha Iliri.

/GazetaSinjali/


Shpërndaje artikullin