image Nuk e dinin se po filmoheshin, dalin fotot e kosovarit me konkurrenten në Përputhen - Sinjali

Nuk e dinin se po filmoheshin, dalin fotot e kosovarit me konkurrenten në Përputhen

news image

Argjendi dhe Mikela ishin tepër të afërt gjatë takimit të tyre të fundit, por kishte diçka më shumë kur mendonin se u fikën kamerat. Në një moment, Argjendit i erdhi një mesazh nga Ritvana dhe i tha Mikelës se kush i kishte shkruar.

Menjëherë pas mesazhit, u hodh në krahët e Mikelës duke i dhënë edhe një puthje në gjoks. Mikela e kaloi me të qeshur këtë situatë duke i thënë: “Në një moment kaq romantik më kujton Ritën?”

Ndërsa në studio, Ritvana shpjegoi se i shkroi Argjendit për fotografitë që kishin bërë pasi donte t’i postonte në rrjete sociale.

/GazetaSinjali/


Shpërndaje artikullin