image E tmerrshme, një i ri incizon momentin sesi ndodhi tërmeti i fuqishëm në Turqi (Video) - Sinjali

COVID-19

Të infektuar

39596

Të shëruar

25001

Të vdekur

1016

E tmerrshme, një i ri incizon momentin sesi ndodhi tërmeti i fuqishëm në Turqi (Video)

news image

Një i ri ka treguar sesi e ka përjetuar tërmetin e fuqishëm që ndodhi sot në Turqi.

Ai ishte duke luajtur një video-game derisa toka filloi të lëkundej. Në ato momente ai i thotë të motrës ‘’Tërmet, tërmet’’ dhe largohet.

Përderisa ai ikë, në video shihet se gjithë dhoma lëkundet për disa sekonda.

/GazetaSinjali/


Shpërndaje artikullin