Muzikë/ Nikollë Nikprelaj publikon këngën “28 Nëntori në gjysëm shtizë”

news image

Këngëtari i mirënjohur shqiptar Nikollë Nikprelaj, e ka publikuar projektin e ri muzikor.

Kënga titullohet “28 Nëntori në gjysëm shtizë” dhe është publikuar vetëm në versionin audio, transmeton Gazeta Sinjali.

Për muzikën dhe orkestrimin është kujdesur vetë këngëtari, ndërsa për tekstin është përkujdesur Gjovalin Lumaj./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin