image Nesër nis numërimi i votave me kusht dhe atyre të personave me nevoja të veçanta - Sinjali

Nesër nis numërimi i votave me kusht dhe atyre të personave me nevoja të veçanta

news image

Nesër nis numërimi i votave me kusht dhe atyre të personave me nevoja të veçanta.

Kështu ka konfirmuar zëdhënësi i Këshillit Qendror Zgjedhor, Valmir Elezi.

“Mund t’ju konfirmoj se të martën, në orën 11:00, do të fillojë numërimi i votave me kusht dhe atyre të personave me nevoja të veçanta”, tha Elezi./GazetaSinjali/


Shpërndaje artikullin