image Morena përjeton tmerrin në aeroplan: Faleminderit Zot që më ruajte
[wp-story id="814678"]

Bota e Yjeve

Morena përjeton tmerrin në aeroplan: Faleminderit Zot që më ruajte

news image

Morena Taraka ka përjetuar tmerrin në aeroplanin nga Kosova për në Turqi.

Ajo tregoi përmes Instagramit se ka kaluar një eksperiencë shumë të keqe por fatmirësisht ka arritur shëndosh e mirë.

Pas kësaj, modelja dhe artistja falënderoi Zotin për një jetë të re, madje kërkoi nga adhuruesit e saj të duan dhe të respektojnë veten.

Më poshtë postimi që ka hedhur Morena pas mesnate.

Kjo figurë ka një atribut alt të zbrazët; emri i kartelës për të është 7812DF0A-47EB-49EC-9E56-A7E207D00D3A.jpeg

/GazetaSinjali/