image 'Miss Universe Kosova' tregon se a është në lidhje me reperin Majk - Sinjali

COVID-19

Të infektuar

38431

Të shëruar

23754

Të vdekur

989

‘Miss Universe Kosova’ tregon se a është në lidhje me reperin Majk

news image

Për një kohë të gjatë në rrjet kanë qarkulluar lajme për një lidhje të re dashurie në ‘showbizin’ shqiptar.

Bëhet fjalë për reperin e njohur, Majk dhe ‘Miss Universe Kosova’ Blerta Veseli, të cilët deri vonë nuk u prononcuan asnjëri.

Gjeneza e thashethemeve erdhi nga disa postime, që dyshja i kishin realizuar në të njëjtin vend.

Sidoqoftë, Veseli në një intervistë për emisionin Prive është pyetur se a janë të vërteta lajmet, kurse përgjigjja e saj ishte kjo.

“Asnjëra nuk është e vërtetë. Unë jam beqare, kam qenë beqare dhe do të jem beqare”, është shprehur ajo.

Theksojmë se Blerta u zgjodh ‘Miss Universe Kosova 2020′ me 18 tetor të këtij viti.

/GazetaSinjali/


Shpërndaje artikullin