image Ministrja Donika Gërvalla infektohet me koronavirus - Sinjali

Ministrja Donika Gërvalla infektohet me koronavirus

news image

Ministrja e Punëve të Jashtme dhe Diasporës, Donika Gërvalla është infektuar me Covid-19.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë ajo përmes një postimi në Facebook.

Gërvalla ka bërë të ditur se pasi ju është konfirmuar lajmi se është pozitiv me koronavirus është izoluar dhe po ashtu ka bërë thirrje për vaksinim.

/GazetaSinjali/


Shpërndaje artikullin