image Me veshje provokuese, modelja e njohur mahnit fansat me format e saj (FOTO) - Sinjali

COVID-19

Të infektuar

18910

Të shëruar

15367

Të vdekur

674

Me veshje provokuese, modelja e njohur mahnit fansat me format e saj (FOTO)

news image

Ajo u bë e famshme falë ‘çmendurive’ të saj në shfaqjen e reality MTV, Geordie Shore.

Siç e shihni, Chloe Ferry, shijoi një natë tjetër në klubin e natës Bijoux në Newcastle me miqtë e saj të Geordie Shore, Bethan Kershaw dhe Beau Brennan.

Modelja, 25 vjeçare, ‘ngriti temperaturat’ teksa shfaqi fizikun e saj me veshjet provokuese, ku kishte lënë gjithë kurrizin jashtë. /Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin