image "Me vëllain"/ Shqipërim Arifi pas përplasjeve me Kurtin, publikon foto me deputetin e pakënaqur të VV-së
[wp-story id="814678"]

Politikë

“Me vëllain”/ Shqipërim Arifi pas përplasjeve me Kurtin, publikon foto me deputetin e pakënaqur të VV-së

news image

Kreytari i Preshevës, Shqiperim Arifi i cili ka dalë kundër qeverisjes Kurti, së fundmi ka publikuar një foto në Facebook ku shihet së bashku me deputetin nga radhët e VV-së Eman Rrahmanin, që ky i fundit ka pasur disa mos pajtime me kreun e Qeverisë.

“Me vëllaun” ka shkruar Arifaj krahas fotos me deputetin Rrahmani.

Eman Rrahmani ka shpërthyer sot edhe ndaj ministrit Murati i cili s’ka marrë pjesë në një mbledhje Komisioni. Ai ka mospajtime edhe për projektkodin civil dhe punën e shamisë.

/GazetaSinjali/