COVID-19

Të infektuar

11130

Të shëruar

6817

Të vdekur

381

Me bikini nga Ksamili, Anxhela Peristeri shfaqet në super formë

news image

Pasi humbi disa kilogramë, këngëtarja Anxhela Peristeri është rikthyer në super formë trupore.

Teksa ndodhet në pushime, këngëtarja ka ndarë nga Ksamili një fotografi ku duket në super formë.

E veshur me bikini të bardha, Anxhela shfaqet me trup të tonifikuar, si dhe zbulon disa pjesë që nuk ia ka nxirë dielli.

/Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin