image Mbyllet pjesa e parë me përmbysje nga Barcelona ndaj Valencias - VIDEO - Sinjali

Mbyllet pjesa e parë me përmbysje nga Barcelona ndaj Valencias – VIDEO

news image

Ka përfunduar pjesa e parë mes Barcelonë dhe Valenicas, shkruan Sinjali Sport.

Në 45 minutat e parë rezultati është 2-1 për katalunasit.

Blaugranasit ishin në disavantazh, pasi Jose Gaya i kaloi mysafirët në epërsi me golin e minutës së pestë.

Megjithatë vendasit përmbysën rezultatin me anë të dyshes sulmuese, Ansu Fati që realizoi një super gol dhe Memphis Depay.

/Gazeta Sinjali Sporti/


Shpërndaje artikullin