image Lumi B feston ditëlindjen e 34-të, ky është urimi i gruas së tij - Sinjali

COVID-19

Të infektuar

15208

Të shëruar

12815

Të vdekur

615

Lumi B feston ditëlindjen e 34-të, ky është urimi i gruas së tij

news image

Reperi shqiptar, Lumi B sot feston ditëlindjen e 34-të, shkruan Gazeta Sinjali.

Në këtë ditë të veçantë, artisti pranoi urime të shumta nga miqtë dhe familjarët e tij, por urimin më të veçantë e mori nga bashkëshortja e tij, Miranda.

“Urime ditëlindjen dashuria e jetës, të dua”, ishte urimi i Mirandës për të.

Artisti  u lind më 9 gusht të vitit 1986. Lumi është njëri ndër reperët më të dashur për publikun shqiptar./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin