COVID-19

Të infektuar

4512

Të shëruar

2156

Të vdekur

97

Futboll/ Llogaria e Messit nuk funksionoi për 40 minuta, Instagram nis hetimet

news image

Llogaria e Lionel Messit mbrëmë u bllokua për 40 minuta.

Kjo bëri jehonë në botën e futbollit dhe rrjetet sociale, transmeton Gazeta Sinjali.

Lionel Messi deactivates his Instagram account - Barca Universal

Për shkak të këtij bllokimi, Instagram ka filluar hetimet se çka I ndodhi llogarisë së Messit në ato 40 minuta.

Kjo nuk është hera e parë që një llogari e VIP-ve bllokohet apo zhduket për disa minuta./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: