image Llapi konfirmon lëndimin e Liridon Lecit - Sinjali

COVID-19

Të infektuar

15142

Të shëruar

12674

Të vdekur

615

Llapi konfirmon lëndimin e Liridon Lecit

news image

Skuadra e Llapit ka njoftuar se janë duke vazhduar me stërvitje dhe janë duke pritur për fillimin e kampionatit të ri në Superligë.

Mirëpo, kjo skuadër ka njoftuar se futbollisti i tyre, Liridon Leci ka këputur ligamentet e këmbës, shkruan Sinjali Sportiv.

Po ashtu, KF Llapi ka bërë të ditur se Liridon Leci duhet t’i nënshtrohet operimit, pas këtij lëndimi.

/Sinjali Sportiv/


Shpërndaje artikullin