image Ledri Vula me tatuazh të ri, për kë është dedikimi kësaj here? - Sinjali

Ledri Vula me tatuazh të ri, për kë është dedikimi kësaj here?

news image

Reperi i njohur, Ledri Vula, ka treguar se përveç muzikës, ka edhe një pasion tjetër. Bëhet fjalë për sportin e basketbollit, të cilin ai e ushtron prej shumë vitesh.

Mirëpo, këtë herë, Ledri ka vendosur që këtë pasion ta përjetësojë edhe në trupin e tij. Ai ka gdhendur një kosh basketbolli dhe këtë e ka bërë të ditur përmes disa fotografive në Instagram.

Sa i përket muzikës, Ledri është duke shijuar suksesin e këngës së tij më të re “Monaco”, e cila është pritur shumë mirë nga publiku.

/GazetaSinjali/


Shpërndaje artikullin