COVID-19

Të infektuar

10419

Të shëruar

6058

Të vdekur

341

Ledri feston sot ditëlindjen, mosha dhe dëshira e tij për këtë vit

news image

Reperi i njohur kosovar Ledri Vula, sot po feston ditëlindjen 34-t.

Teksa njofton fansat se data 10 korrik është data e ditëlindjes së tij, ai ka vetëm një dëshirë.

“Deshira jem per ket vit osht mu kthy nkoncert e ma jau pa durt nalt 1010”, shkruan ai në një postim në llogarinë e tij në nstagram, ku pranoi shumë urime.

/Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin