image Lajmërojeni menjëherë Policinë nëse e shihni këtë person - Sinjali

COVID-19

Të infektuar

39596

Të shëruar

25001

Të vdekur

1016

Lajmërojeni menjëherë Policinë nëse e shihni këtë person

news image

Policia Rajonale e Pejës po kërkon bashkëpunimin e qytetarëve për arrestimin e një personi të kërkuar për veprat penale “trafikim me njerëz, grabitje dhe shantazh”. Bëhet fjalë për Ilir Isufin nga fshati Katund i ri i Pejës.

Përmes një komunikate drejtuar mediave, Policia ka bërë me dije se ka siguruar urdhëresën e Gjykatës për publikimin e fotos me shënime të tjera të personit të kërkuar, me qëllim arrestimin e tij.

“Policia e Kosovës kërkon nga qytetarët e Republikës së Kosovës që kushdo që ka informacion për vendndodhjen e personit të dyshuar në foton e bashkangjitur, të lajmërojë Policinë e Kosovës apo të lajmërohet në stacionin më të afërt policor”, thuhet në komunikatë. /GazetaSinjali/


Shpërndaje artikullin