image Ky është konkurrenti më i ri në Big Brother Vip - Sinjali

Ky është konkurrenti më i ri në Big Brother Vip

news image

Shtëpisë së “Big Brother” iu bashkua konkurrenti më i ri, Valon Shehu.

Ai është këngëtar dhe kitarist. Sipas tij në atë shtëpi mungon vendosmëria dhe burrëria.

Ai deklaroi se nuk është as i dashuruar dhe as i lidhur. Gjithashtu fizikisht ai shprehu një pëlqim për Beniadën.

Ai i kërkoi “Vëllait të Madh” dy gjëra: të kishte brenda një kitare sepse mungon një instrument që banorët të zhvillojnë një koncert të vogël dhe një thes boksi që të largojë emocionet negative.

/GazetaSinjali/


Shpërndaje artikullin