COVID-19

Të infektuar

4715

Të shëruar

2227

Të vdekur

101

Ky është bordi i përkohshëm i “KRU Mitrovica”

news image

Kryeministri në detyrë, Albin Kurti, pas mbledhjes së 39 të qeverisë përmes një postimi në Facebook ka publikuar të gjitha vendimet që janë marrë sot.

Kurti ka bërë të ditur emrat e drejtorëve të rinj të bordit të Kompanisë së Ujësjellësit Rajonal “Mitrovica”.

Siç ka njoftuar Kurti, kryesues dhe drejtor i bordin e përkohshëm është emëruar Bajram Mustafa.

Drejtor të bordit janë emëruar Nora Ibishaga, Bislim Fetahaj dhe Edin Hajdarpasic. /Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin