image Kosova shënon golin e pestë ndaj Qipros, Muriqi sërish - VIDEO
[wp-story id="814678"]

Futboll

Kosova shënon golin e pestë ndaj Qipros, Muriqi sërish – VIDEO

news image

Kosova ka realizuar edhe golin e pestë të skuadrës.

Vedat Muriqi ka realizuar golin e dytë personal të tij dhe të pestin në këtë ballafaqim për “Dardanët”.

Vetëm tre minuta pasi u inkuadrua në lojë, Milot Rashica asistoi tek Muriqi, i cili e gjeti për mrekulli prizrenasin, për të realizuar gol nëminutën e 84-të.

/GazetaSinjali/