image Konjufca pasi i drejtohet deputetit të VV-së si ministër: “O m’falni pash Zotin" - Sinjali

Konjufca pasi i drejtohet deputetit të VV-së si ministër: “O m’falni pash Zotin”

news image

Kryeparlamentari Glauk Konjufca sot i është drejtuar deputetit të Lëvizjes Vetëvendosje, Visar Korenicës si ministër, të cilit më pas i ka kërkuar falje.

“O m’falni pash Zotin”, tha Konjufca pasi gaboi kur iu drejtua Korenicës.

Ky gabim erdhi pasi deputeti i VV-së dhe ministri i Bujqësisë, Faton Peci, po diskutonin me njëri-tjetrin në Kuvend.

/GazetaSinjali/


Shpërndaje artikullin