image Kështu duket Tirana pas dekorimeve për festat e fundvitit - Sinjali

COVID-19

Të infektuar

38431

Të shëruar

23754

Të vdekur

989

Kështu duket Tirana pas dekorimeve për festat e fundvitit

news image

Kryeqyteti i Shqipërisë, Tirana është dekoruar për festa e fundvitit, shkruan Gazeta Sinjali.

Kryetari Erion Veliaj ka ndarë pamje se si duket Tirana festive, teksa ka uruar që sa më shpejtë të kalohet pandemia.

E ku ka më bukur sesa Tirana e festave! E ngrohtë, vezulluese, plot magji ngjyrash, që përçon veç dashuri. Uroj me zemër që ta kalojmë sa më shpejt këtë flamë e ta festojmë gëzuar Krishtlindjen dhe Vitin e Ri”, shkroi Veliaj në Facebook.

/Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin