COVID-19

Të infektuar

1147

Të shëruar

874

Të vdekur

30

Siguri/ Kërcënon ish të fejuarën, arrestohet mitrovicasi

news image

Një burrë është arrestuar në Mitrovicë, pasi ka kërcënuar ish të fejuarën e tij përmes telefonit.

Ngjarja raportohet të ketë ndodhur dje rreth orës 11:00, shkruan Gazeta Sinjali.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari është liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt”, thuhet në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: