image Keqkuptime dhe zënka? Fero zbulon detaje nga marrëdhënia me Arbenitën
[wp-story id="814678"]

Bota e Yjeve

Keqkuptime dhe zënka? Fero zbulon detaje nga marrëdhënia me Arbenitën

news image

Reperi Fero i ftuar në emisionin “Më lër të Flas” ka rrëfyer detaje nga jeta e tij personale.

Ai u shpreh se partnerja e tij Arbenita e kupton në çdo çast dhe kanë një marrëdhënie të shkëlqyer me njëri-tjetrin.

“Me Arbenitën kuptohemi për çdo gjë, unë jam i thjeshtë, ndonjëherë e humb kohën me gjëra që nuk ia vlen, ajo më kupton për çdo gjë”, tha ai.

Çifti Fero dhe Arbenita, u bënë prindër për herë të parë në vitin 2021. Modelja solli në jetë një vajzë, të cilën e pagëzuan me emrin Nina.

/GazetaSinjali